1397-7-23
هیات رئیسه و دبیر جدید سندیکا انتخاب شد

پس از چندین جلسه مذاکرات پی در پی هیات مدیره سندیکای صنعت برق ایران، در نهایت با رای هیات مدیره مهندس علی اصغر میرشکرایی به عنوان دبیر جدید سندیکا انتخاب و مهندس فارسی نیز در سمت خود به عنوان رئیس هیات مدیره ابقا شد.

همچنین در جلسه هفدهمـ شهریور ماه سال جاری هیات مدیره که به منظور انتخاب هیات رئیسه جدید انجامـ شد، مهندس کلـاهی و مهندس مقدمـ به عنوان نواب رئیس انتخاب شدند.
در این انتخابات مهندس ثقفی به عنوان خزانه دار و مهندس شرقی به عنوان منشی هیات مدیره تعیین شدند.
همچنین به دنبال اعلـامـ شرکت ایران ترانسفو مبنی بر پایان همکاری دکتر کبیری به عنوان مدیر عامل با این شرکت و مطابق اساسنامه سندیکا حضور وی در هیات مدیره سندیکا نیز پایان یافت و مهندس شادمان از میان اعضای علی البدل هیات مدیره سندیکا جایگزین وی شد.
تشکیل کارگروهی به منظور بررسی نامه‌هـای پیشنهادی به وزیر نیرو و معاونان ایشان، تصویب تفاهمـ نامه پیشنهادی سندیکا با سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور و بهره جویی از مشاوران مالیاتی در خصوص مالیات‌هـای تعیین شده برای سندیکا از دیگر مصوبات این جلسه بود.

 

 

بالـا

شرکت بهبودتجهیز گلستان ©          طراحى و پشتيبانى توسط: شركت شبكه نگاه          استفاده از مطالب اين سايت با ذكر منبع (لينك سايت) مجاز است.

فروشگاه اینترنتی نعلبندان